PLONA MDF/HDF PLOKŠTĖ

Plona MDF/HDF plokštė yra patogi darbui: medžiaga gali būti naudojama neapdorota arba dažyta, lengvai pjaustoma ir frezuojama.

Apdirbta plokštė yra lygi iš abiejų pusių, todėl iš dviejų pusių galima naudoti skirtingas dangas. Padengimui mes naudojame dažus, todėl plokštė gali būti nudažyta viena spalva arba tekstūruojama pagal medienos spalvą. Galimi blizgesiai: matinis, pusiau matinis, blizgus, stipriai blizgus.

Plokštė gaminama sausu nepertraukiamu pjuvenų ir medienos drožlių presavimo metodu, pridedant rišiklio (karbamido-formaldehido) dervos. Pagal susitartimą su klientų galimi bet kokie kiti variantai. Standartinės spalvos: pilka SF, smėlio spalva, juoda, balta, žalia, raudona, platininė, šampaninė, standartinė į medieną panaši spalva: natūrali pušis.

Tankis: 700–900 kg / m3
Atsparumas lenkimui: 37 N / mm2 (MDF-30), 30 (MDF-40) N / mm2
Drėgnumas: 3-5 %
Emisijos klasė:  E1 – mažiau kaip 8 mg / 100 g, E0.5 – mažiau nei 5mg / 100g
Storis, mm: 2-6
Plotis, mm: 1220, 2440
Ilgis, mm: 1700–3050 mm

Galime pasiūlyti įvairius pristatymo būdus: kelių, jūrų transportu. Galime pristatyti savo gaminius į visus pasaulio taškus, atlikti visas reikiamas prekių muitinės procedūras ir pristatyti gaminius iki jūsų “durų”. Galimos įvairios pristatymo sąlygos pagal Incoterms 2010.

Pristatymo sąlygos: EXW, FCA, DAP, FOB, CIF
Pristatymo būdai: kelių, jūrų transportu
 Minimalus užsakymas:  nuo 9000 m2