LAMINUOTA MDF PLOKŠTĖ

Laminuota MDF (LMDF) plokštė turi visus MDF plokštės privalumus, bet tuo pačiu galima pasiūlyti didelį dekorų pasirinkimą. Dėka savo charakteristinių savybių LMDF plokštė puikiai tinka: baldų gamyboje, interjerui, parodų stendų gamybai ir kitai apdailai. LMDF plokštė gali būti laminuota iš vienos arba iš dviejų pusių, apdirbta įvairiomis spalvomis tame tarpe ir pagal medienos atspalvį. LMDF privalumai: ilgas tarnavimo laikas, higieniška, patraukli kaina.

Plokštė gaminama sausu presavimo metodu, presuojant spygliuočių bei lapuočių medienos pluoštą prie stipraus spaudimo ir aukštos temperatūros. Melaminu modifikuotos karbamido dervos naudojamos, kaip rišamasis elementas, kad užtikrinant labai mažą formaldehido emisiją (E1 klasė). Pagal susitarimą su klientu galimi įvairūs laminavimo variantai. Standartiniai fono dekorai: baltas, raudonas, platininis, vanilinis. Standartiniai medžio imitacijos dekorai: ekko riešuto, belforto ąžuolo, kalnų alksnio, Itališkas riešutas, Donskojaus riešutas.

Tankis: 700–900 kg / m3
Atsparumas lenkimui: 16–28 N / mm2
Drėgnumas: 4-11 %
 Emisijos klasė:  E1 – mažiau kaip 8 mg / 100 g (STB EN622-1)
Storis, mm: 6-30
Plotis, mm: 2440-2800
Ilgis, mm: 1830, 2070

Galime pasiūlyti įvairius pristatymo būdus: kelių, jūrų transportu. Galime pristatyti savo gaminius į visus pasaulio taškus, atlikti visas reikiamas prekių muitinės procedūras ir pristatyti gaminius iki jūsų “durų”. Galimos įvairios pristatymo sąlygos Incoterms 2010.

Pristatymo sąlygos: EXW, FCA, DAP, FOB, CIF
Pristatymo būdai: kelių, jūrų transportu
 Minimalus užsakymas:  nuo 9000 m2