TRISLUOKSNĖS MEDIENOS MASYVO PLOKŠTĖS

Trisluoknės medžio masyvo plokštės yra pagamintos iš trijų sluoksnių: dviejų lygiagrečių išorinių sluoksnių ir vidurinio sluoksnio, turinčio statmeną pluošto išdėstymą išorinių sluoksnių atžvilgiu. Kiekvienas sluoksnis yra pagamintas iš eglės medienos ir turi savo kokybės kategoriją, plokščių sluoksnių storis gali būti įvairus. Abu plokštės paviršiai yra šlifuoti. Plokštė pasižymi dideliu stiprumu ir stabilumu suspaudimo ir įtempimo metu, todėl plokštę galima naudoti įvairiuose statybos darbuose. Plokštė puikiai tinka bet kokio tipo karkasams kaip konstrukcinė ir apdailos medžiaga.

Didelis plokščių formatas leidžia rasti naujų sprendimų projektuojant fasadus. Trisluoksnės plokštės yra patogi medžiaga montuojant stogo karnizus, ypač populiari slidinėjimo vietose statant vasarnamį.  Šis produktas gali būti naudojamos bet kokiomis oro sąlygomis.

Medienos rūšys:  eglė
Kokybė: А/В, AB/B, А/С, В/С, В/С+, С+/С+, С+/С, С/С ;
Drėgnumas: 8-12 %
 Lamelių plotis:  90-195 mm
Storis, mm: 19,27
Plotis, mm:  1980/2050
Ilgis, mm:  5050

Galime pasiūlyti įvairius pristatymo būdus: kelių, jūrų transportu. Galime pristatyti savo gaminius į visus pasaulio taškus, atlikti visas reikiamas prekių muitinės procedūras ir pristatyti gaminius iki jūsų “durų”. Galimos įvairios pristatymo sąlygos pagal Incoterms 2010.

Pristatymo sąlygos: EXW, FCA, DAP, FOB, CIF
Pristatymo būdai: kelių, jūrų transportu
 Minimalus užsakymas:  nuo 800 m2
    Kokybės aprašymas – PDF